🇮🇹 Veľká Británia
TEA ENGLISH BREAKFASTLATT. 100
Klasický čierny čaj s bohatou tradíciou · 100 vreciek
English Breakfast je klasický čierny čaj s bohatou tradíciou pochádzajúcou z Veľkej Británie. Zmes kvalitných čiernych čajov sa vyznačuje plnou, výraznou chuťou a zlatou jantárovou farbou. Balenie obsahuje 100 praktických čajových vrecúšok, ktoré zaručujú vždy čerstvú a aromatickú šálku čaju. Ide o dokonalý ranný nápoj, ktorý vás príjemne prebudí a dodá energiu na celý deň.
2
Chutovy profil
Plná, výrazná chuť so sladkovými tónmi, jemne sladko-trpká, harmonizuje s mliekom a medom
3
Pouzitie a tipy
- Jedné vrecúško zalej vriacou vodou
- Nechaj lúhovať 3-5 minút
- Podávaj s trochou mlieka alebo plátkom citróna
- Ideálny k raňajkám s croissantmi, toastami s marmeládou či anglickými sušienkami
- Vhodný aj ako popoludňajný osviežujúci nápoj
- Možný aj ako večerný nápoj
4
Zlozenie
Čierny čaj
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 5 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)