🇮🇹 Taliansko
VALFRUIT MIX VEGGIEARANCIA
Ovocno-zeleninový nápoj s pomarančom
Taliansky ovocno-zeleninový nápoj, ktorý spája čerstvosť pomaranča s prírodnou silou zeleniny. Kombinácia ovocných a zeleninových štiav vytvára vyvážený nápoj bohatý na vitamíny a minerály. Ideálny pre aktívny životný štýl a vyváženú stravu.
2
Chutovy profil
Sladko-kyslá chuť šťavnatého pomaranča jemne doplnená zemitými tónmi mrkvy. Svieža, citrusová vôňa s jemnými náznakmi zeleniny. Harmonická chuťová symfónia s prirodzeným charakterom.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na ranné naštartovanie dňa ako osviežujúci a výživný nápoj
- Zdravá alternatíva k tradičným džúsom počas dňa
- Vychutnajte si ho dobre vychladený priamo z chladničky
- Skvelý doplnok k ľahkému obedu
- Vhodný do fitnes tašky po cvičení
- Zdravá odmena v akomkoľvek momente dňa
4
Zlozenie
Voda, pomarančová šťava z koncentrátu, mrkvová šťava z koncentrátu, citrónová šťava z koncentrátu, cukor, vitamín C, prírodné arómy, stabilizátor: pektín, antioxidant: kyselina askorbová
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 180 kJ / 42 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 9,5 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Vitamín C | 12 mg (15 % RHP) |
6
Skladovanie
7
.png)