🇮🇹 Taliansko
ASSAI okoldov pralnky s tmavouokoldou 70% 80g
Okoldov pralnky s tmavou okoldou · 80 g
Prmiov okoldov pralnky ASSAI s kvalitnou tmavou okoldou s 70% obsahom kakaa. Kad pralinka je starostlivo vytvoren poda tradinch receptr, ktor spjaj intenzvnu chu horkej okoldy s jemnou krmovou plnkou. Balenie obsahuje 80 gramov luxusnch praliniek.
2
Chutovy profil
Bohat, mierne horkast chu tmavej okoldy s jemnmi tnmi praench kakaovch bbov a sotva znatenou sladkosou. Va je hlbok, okoldov s ndychom vanilky a karamelu.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte si tieto pralnky ako rafinovan dezert po veeri ku kve alebo cappuccinu
- Ponknite ich pri slvnostnch prleitostiach ako elegantn darek pre host
- Idealne s aj ako luxusn darek pre gurmnov a milovnkov pravej talianiny
4
Zlozenie
Tmav okolda 70% (kakaov hmota, cukor, kakaov maslo, emulgtor: sjov lecitn, prrodn vanilkov arma), Plnka (rastlinn tuky, cukor, odtunen kakaov prok, srvtkov prok), Emulgtor: sjov lecitn, Prrodn army
⚠️ Obsahuje:Me obsahova stopy **mlieka**, **sje**, **orechov** a **lepku**. Produkt me obsahova stopy **krupinovch plodov**. Moze obsahovat stopy: Stopy mlieka, sje, orechov, lepku a krupinovch plodov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2385 kJ / 575 kcal |
| Tuky | 42 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 25 g |
| Sacharidy | 38 g |
| z toho cukry | 33 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| So | 0,02 g |
6
Skladovanie
7
.png)