O nás

Ste fanúšikom talianskej kuchyne a radi varíte talianske jedlá?

Potrebujete nakúpiť talianske potraviny, ktoré bežne v supermarketoch nenájdete?

Ste Talian žijúci na Slovensku a chýbajú vám autentické talianske potraviny?

Máte maloobchodnú predajňu alebo veľkosklad a chcete rozšíriť váš sortiment talianskych potravín?

Máte gastro prevádzku a hľadáte dodávateľa kvalitných talianskych potravín?

Nech sú vaše dôvody na nákup talianskych výrobkov akékoľvek, sme tu nato, aby sme vám pomohli. Ponúkame vám široký sortiment starostlivo vybraných produktov od talianskych výrobcov. Náš sortiment neustále rozširujeme o ďalšie kvalitné produkty, aby sme uspokojili potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Naša misia

Poslaním našej malej rodinnej firmy je prinášať zákazníkom a odberateľom kvalitné talianske potraviny dovezené priamo z Talianska. Našu prácu robíme s láskou a dôslednosťou.

Talianska kuchyňa je našou vášňou a vieme, že ak chcete pri varení dosiahnuť tú pravú chuť, potrebujete použiť autentické talianske suroviny. Snažíme sa uľahčiť nákup fanúšikom talianskej kuchyne, maloobchodníkom a majiteľom gastro prevádzok.

Naše produkty

Prinášame na slovenský trh široký sortiment autentických a vysoko kvalitných talianskych potravín a drogérie. Všetky naše produkty sú starostlivo vyberané skúseným tímom a snažíme sa našim zákazníkom priniesť len to najlepšie.

Môžete si u nás vybrať kvalitné potraviny od najznámejších talianskych značiek (Mutti, Pavesi, Perugina, Barilla, De Cecco a mnoho ďalších), avšak v ponuke nájdete aj produkty od menej známych výrobcov.

Ponúkame vám široký sortiment potravín a iných produktov vrátane: ryže, múky, paradajkových základov, bio potravín, cestovín, nátierok, olejov, octov, korenín, hotových jedál, cukru a sladidiel, nápojov, džemov, sladkých krémov, sladkostí, kávy, vína a drogérie.