🇮🇹 Italiane specialita
Kellogg's Tresor ChocoNougat
Chrumkavé obilninové vankúšiky s čokoládovo-nugátovou náplňou
Kellogg's Tresor Choco Nougat sú chrumkavé obilninové vankúšiky s bohatou čokoládovo-nugátovou náplňou, ktoré prinášajú dokonalý začiatok každého dňa. Každý kúsok skrýva lahodnú krémovú náplň obklopenú chrumkavou obilninovou škrupinkou, čo vytvára jedinečný chuťový zážitok.
2
Chutovy profil
Jedinečný kontrast čokolády a lieskových orieškov s krémovou náplňou a chrumkavou škrupinkou, vôňa čokolády a nugátu
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na rýchle a chutné raňajky zaliate studeným alebo teplým mliekom so zachovanou chrumkavosťou
- Vychutnávať samostatne ako sladkú desiatu počas dňa
- Pridať do jogurtu pre extra chuť
- Použiť ako originálny topping na zmrzlinu či dezerty
- Praktické balenie na cesty, do práce či školy
4
Zlozenie
Celozrnná pšeničná múka (33%), cukor, rastlinné tuky (palma, kokos), pšeničná múka, nízkotučné kakao v prášku (4,5%), glukózový sirup, sušené odstreďované mlieko, soľ, emulgátor (sójový lecitín), sladový extrakt z jačmeňa, prírodná aróma, vitamíny a minerály (niacín, železo, vitamín B6, riboflavín, tiamín, kyselina listová, vitamín D, vitamín B12)
⚠️ Obsahuje:Obsahuje lepok (pšenica, jačmeň), **mlieko**, **sóju** Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy **orieškov**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1820 kJ / 433 kcal (na 100 g), 546 kJ / 130 kcal (na porciu 30 g) |
| Tuky | 14 g (na 100 g), 4,2 g (na porciu 30 g) |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,5 g (na 100 g), 2,6 g (na porciu 30 g) |
| Sacharidy | 67 g (na 100 g), 20 g (na porciu 30 g) |
| z toho cukry | 27 g (na 100 g), 8,1 g (na porciu 30 g) |
| Vláknina | 5,0 g (na 100 g), 1,5 g (na porciu 30 g) |
| Bielkoviny | 7,0 g (na 100 g), 2,1 g (na porciu 30 g) |
| Soľ | 0,58 g (na 100 g), 0,17 g (na porciu 30 g) |
6
Skladovanie
7
.png)