🇮🇹 Taliansko
Deco CremaBalsamica 500ml
Balzamikový krém z Modeny · 500 ml
Hustý balzamikový krém s intenzívnou chuťou a sametovou konzistenciou, ktorý vznikol zahustením balzamikového octu z Modeny. Kombinuje sladkú a kyslú chuť tradičného balzamika s praktickou hustou textúrou ideálnou na dekorovanie jedál.
2
Chutovy profil
Intenzívna balzamiková vôňa s jemnými sladkými tónmi, kombinácia sladkej a kyslej chuti
3
Pouzitie a tipy
- Elegantné dekoratívne línie a vzory na tanieroch
- Ladí s mozzarellou a paradajkami v šalátoch Caprese
- Zjemňuje chuť pečenej zeleniny a grilovaného mäsa
- Dodáva hĺbku carpacciu či tartaru
- Vhodný na jahody, broskyne alebo vanilkovú zmrzlinu
- Obohatí jednoduché jedlá a premení ich na gurmánsky zážitok
4
Zlozenie
Balzamikový ocot z Modeny (víno, ocot), modifikovaný škrob, karamel (farbivo), zahusťovadlo: xantánová guma, konzervant:oxid siričitý
⚠️ Obsahuje:Siričitany
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 523 kJ / 123 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 29 g |
| z toho cukry | 26 g |
| Bielkoviny | 0,8 g |
| Soľ | 0,08 g |
6
Skladovanie
7
.png)