🇮🇹 Japonsko
Kikkoman Ocot na Sushi zRyže 250 ml
Japonský ocot na prípravu sushi · 250 ml
Kikkoman ocot na sushi je prémiový japonský ocot vyrobený fermentáciou ryže, ktorý predstavuje neodmysliteľnú súčasť prípravy autentického sushi. Tradičná špeciálna receptúra kombinuje jemnú kyselosť s mierne sladkastou chuťou, čo z neho robí ideálny produkt na dochucovanie sushi ryže.
2
Chutovy profil
Jemná kyselosť s mierne sladkastou chuťou, vôňa je jemná, nenásilná s tónmi fermentovanej ryže
3
Pouzitie a tipy
- Pri príprave sushi zmiešajte teplú uvarenú ryžu s octom a jemne premiešajte drevenou lyžicou
- Môžete ho využiť pri príprave marinád na wakame šalát
- Vhodný do dressingov na ázijské šaláty alebo ako súčasť omáčok k tempura zelenine
- Ideálny na prípravu sunomono šalátov z uhoriek
- Vhodný na zjemnenie chuti marinovaného zázvoru
4
Zlozenie
Voda, ryžový ocot, cukor, soľ, regulátor kyslosti: kyselina octová
⚠️ Moze obsahovat stopy: Sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 368 kJ / 88 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 20 g |
| z toho cukry | 20 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 2,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)