🇮🇹 Taliansko
Aceto di Mele Bio NonFiltrato 500ml
Nepasterizovaný a nefiltrovaný bio jablčný ocot z Toskánska · 500 ml
Nepasterizovaný a nefiltrovaný bio jablčný ocot z Toskánska vyrobený tradičným spôsobom z talianskych jabĺk z ekologického poľnohospodárstva. Zachováva si prirodzenú slizkú hmotu zvanú matka octu obsahujúcu prospešné enzýmy a živé kultúry.
2
Chutovy profil
Jemná ovocná vôňa s medovými tónmi a príjemne kyslá chuť s prirodzenou sladkosťou zrelých jabĺk
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na prípravu ľahkých zálieviek na letné šaláty s olivovým olejom a čerstvými bylinkami
- Vhodný na marinovanie zeleniny a nakladanie uhoriek s talianskou chuťou
- Lyžička octu s medom a teplou vodou vytvorí osviežujúci ranný rituál
- Používa sa na zjemnenie omáčok, deglazovania panvice po opečení mäsa
- Vhodný na prípravu agrodoľce – typickej sladkokyslej chuti
4
Zlozenie
Bio jablčný ocot nepasterizovaný a nefiltrovaný, obsahuje prirodzenú matku octu
⚠️ Obsahuje:Neobsahuje alergény Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy síričitanov prirodzene vzniknutých pri fermentácii
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 90 kJ / 21 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,9 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Kyselina octová | 5 g |
6
Skladovanie
7
.png)