🇮🇹 Taliansko
Aceto di RisoPonti
Ryžový ocot · 500 ml
Delikátny a jemný ocot vyrobený z kvalitnej ryže podľa tradičnej talianskej receptúry. Vyznačuje sa mierne sladkastou chuťou a jemnou kyslosťou, ktorá nie je agresívna ako pri bežnom vínnom octe.
2
Chutovy profil
Jemná, takmer parfumovaná vôňa a delikátna chute. Mierne sladkastá chute s jemnou kyslosťou, ktorá nie je agresívna.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na prípravu sushi ryže pre autentickú chuť a lesk
- Skvelý v ľahkých šalátových dressingoch s olivovým olejom a medom
- Vhodný na marinády k bielemu mäsu alebo rybe
- Perfektný do sladkokyslých omáčok a wok jedál
- Používajte ako základ pre domáce majonézy a dipové omáčky
- Skvelý pri marinovaní zeleniny
- Osviežujúci doplnok do letných nápojov a limonád
4
Zlozenie
Ryžový ocot, voda, kyselina octová, antioxidant:oxid siričitý (E220)
⚠️ Obsahuje:Oxid siričitý (siričitany)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 80 kJ / 19 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 4,5 g |
| z toho cukry | 4,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)