🇮🇹 Taliansko
Bauer Arrostina 19Spezie
Talianska koreniaca zmes
Výnimočná talianska koreniaca zmes, ktorá spája devätnásť starostlivo vybraných korenín a bylín. Prémiová zmes inšpirovaná tradičnými receptúrami používanými pri príprave pečených mäsových jedál v talianskej kuchyni.
2
Chutovy profil
Bohatá aromatická hĺbka, stredomorská chuťová harmónia s bylinkavými a korenistými tónmi. Vôňa spája rozmarín, šalviu, cesnak a ďalšie aromatické ingrediencie vytvárajúce nezabudnuteľnú chuťovú symfóniu.
3
Pouzitie a tipy
- Štedro potrite mäso pred pečením a nechajte ju preniknúť do vlákien pre šťavnaté, voňavé jedlo s chrumkavou kôrkou
- Ideálna pri marinovaní v kombinácii s olivovým olejom a citrónom pre grilované mäso
- Dodá hĺbku a stredomorský charakter pečeným zemiakom, dusenej zelenine, polievkam a omáčkam
4
Zlozenie
Soľ, Cesnak, Rasca, Cibuľa, Rozmarín, Šalvia, Petržlen, Čierne korenie, Majorán, Bazalka, Tymián, Oregano, Bobkový list, Koriander, Rasca sladká, Chilli paprika, Muškátový oriešok, Klinčeky, Škorica
⚠️ Moze obsahovat stopy: Stopy cereálií obsahujúcich lepok, celeru a horčice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 837 kJ / 200 kcal |
| Tuky | 3,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 28 g |
| z toho cukry | 18 g |
| Bielkoviny | 8,2 g |
| Soľ | 42 g |
6
Skladovanie
7
.png)