🇮🇹 Taliansko
Salsa ChiliBiffi
Pikantná omáčka · 190 g
Salsa Chili Biffi je pikantná omáčka z talianskej tradície, ktorá spája intenzívnu chuť červených chili papričiek s jemnou paradajkovou základňou. Vyznačuje sa príjemnou pikantnosťou, ktorá nie je prílišne agresívna, vďaka čomu si získala obľubu nielen v Taliansku, ale aj v celej Európe.
2
Chutovy profil
Vyvážená pikantnosť a bohatá paradajková chuť s tónmi čerstvých chili papričiek. Intenzívna chuť červených chili papričiek s príjemným pikantným kopnutím.
3
Pouzitie a tipy
- Premiešajte s horúcimi cestovinama (penne alebo spaghetti)
- Použite ako základ pre pizzu s mozzarellou a čerstvou bazalkou
- Dochutenie grilovaného mäsa, kurčaťa alebo čierneho pudingu
- Pikantná príloha k syrovému tanieri alebo bruschetám
- Oživenie sendvičov, wrapu alebo ako diping k pečivu a zelenine
4
Zlozenie
Paradajky, Chili papričky, Rastlinný olej, Soľ, Cukor, Cesnak, Ocot, Korenie a bylinky, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy **zeleru**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 420 kJ / 100 kcal |
| Tuky | 6,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,8 g |
| Sacharidy | 8,2 g |
| z toho cukry | 6,5 g |
| Bielkoviny | 1,8 g |
| Soľ | 2,1 g |
6
Skladovanie
7
.png)