🇮🇹 Taliansko
Colussi Biscotti Integrali aiCereali
Talianske celozrnné sušienky s obilivinami · 500 g
Colussi Biscotti Integrali ai Cereali sú tradičné talianské celozrnné sušienky obohatené o zmes cenných obilnín. Pochdzajú z dielne renomovanej talianskej pekárne Colussi, ktorá sa už od roku 1911 venuje výrobe kvalitných pečených výrobkov s dôrazom na staré rodinné recepty. Balenie obsahuje 500 gramov chrumkavých sušienok.
2
Chutovy profil
Jemná vôňa pečeného cesta s nádychom medu a obilných zrn. Príjemná chrumkavosť a jemná sladkosť, ktorá nie je príliš výrazná, ale krásne dopĺňa prirodzenú chuť obilnín.
3
Pouzitie a tipy
- Skvelé namočené do rannej kávy alebo cappuccina, kde sa jemne zmäkčujú a uvoľňujú svoju plnú chuť
- Vychutnajte si ich s jogurtom a čerstvým ovocím, kde vytvárajú skvelý kontrast medzi chrumkavým a krémovým
- Perfektným doplnkom do školy spolu s mliekom, vhodné aj pre deti
- Ideálne k lúčke čaju s citrónom
4
Zlozenie
Celozrnná pšenična múka 35%, pšenična múka, cukor, slnečnicový olej, glukózový sirup, ovos 2%, jačmeňová múka 1,5%, raž 1%, kukuričná múka 0,5%, med 0,5%, kypriacie látky (uhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, difosát disodný), soľ, emulgátor (lecitín zo sóje), prírodný aróma
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica, ovos, jačmeň, raž), sója Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, orechov a sezamu
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1876 kJ / 446 kcal |
| Tuky | 13 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 22 g |
| Vláknina | 5,5 g |
| Bielkoviny | 8,5 g |
| Soľ | 0,78 g |
6
Skladovanie
7
.png)