🇮🇹 Taliansko
CABRIONIBIGNOLINE 100g
Tradičné talianske cukrárske výrobky · 100 g
Bignoline Cabrioni sú tradičné talianske cukrárske výrobky, ktoré sa vyrábajú podľa starej rodinnej receptúry. Tieto jemné pečené koláčiky s charakteristickou ľahkou textúrou a bohatou chuťou predstavujú dokonalý spôsob, ako si vychutnať taliansku sladkú tradíciu.
2
Chutovy profil
Jemná vôňa po masle a vanilke, krehká takmer sa rozplývajúca textúra, dokonale vyvážená jemnou sladkosťou a bohatou maslovou chuťou
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne k rannej káve alebo popoludňajšiemu cappuccinu
- Podávajte na rodinných oslavách a pri návšteve priateľov
- Skvelý doplnok k dezertným vínam ako Moscato d'Asti alebo k šálke horúcej čokolády
4
Zlozenie
Pšeničná múka, cukor, rastlinné tuky (palmový olej), vajcia, maslo, glukózový sirup, soľ, kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný), prírodná aróma, emulgátor (lecitín)
⚠️ Obsahuje:lepok (pšenica), vajcia, mlieko Moze obsahovat stopy: orechov a sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1850 kJ / 442 kcal |
| Tuky | 20 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 10 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 0,8 g |
6
Skladovanie
7
.png)