🇮🇹 Taliansko
CAMEO TANTIPARTY 600g
Univerzálna zmes sladkých a slaných chrumkavých pochutín · 600 g
Cameo Tanti Party je univerzálna zmes sladkých a slaných chrumkavých pochutín, ktorá prináša do vášho domova tú pravú taliansku atmosféru spoločenských stretnutí. Starostlivo zostavená kombinácia krekrov, sušienok a slaných tyčiniek pochádza od renomovanej talianskej značky Cameo.
2
Chutovy profil
Pestrej skladbe sladkých a slaných chutí - príjemná vôňa čerstvo upečených krekrov prelínajúca sa s jemne slanou arómou tyčiniek a sladkou notou maslových sušienok. Chrumkavá textúra.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny pre spoločenské chvíle a príležitosti pri ponúkaní hosťom
- Podávajte s čerstvými dipmi, syrovými pomazánkami alebo samotne
- Sladké sušienky dokonale uzavrie posedenie pri káve
- Skvelý pomocník pri nečakanej návšteve na rýchle pohostenie
- Vhodný ako aperitív k vínu či nealkoholickým nápojom
4
Zlozenie
Pšeničná múka, rastlinné tuky (palmový, kokosový), škrob, soľ, cukor, sušené droždie, slad, emulgátory (E471, lecitín), arómy, regulátory kyslosti (E500, E503), glukózový sirup, mliečny prášok,vajcia,sójová múka
⚠️ Obsahuje:Obsahuje **lepok (pšenica)**, **mlieko**, **vajcia**, **sóju** Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy **orechov** a **sezamu**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2050 kJ / 490 kcal |
| Tuky | 23 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 8 g |
| Bielkoviny | 8 g |
| Soľ | 2,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)