🇮🇹 Taliansko
GIGLIO Arašidovýolej 1L
Prémiový rastlinný olej · 1L
Arašidový olej GIGLIO je prémiový rastlinný olej získavaný z kvalitných arašidov, ktorý si získal obľubu v talianskych kuchyniach vďaka svojej všestrannosti a neutrálnej chuti. Vyznačuje sa svetlou zlatistou farbou a jemnou arómou, ktorá neprekrýva chuť pokrmov.
2
Chutovy profil
Neutrálna chuť a vôňa, jemná aróma, ktorá neprekrýva chuť pokrmov
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na smaženie, fritovanie a prípravu tempury
- Vhodný na prípravu ázijských jedál a marínovanie mäsa
- Skvelý na prípravu domácich majonéz a dressingov
- Vhodný na jemné opekanie zeleniny a morských plodov
- Tradičně používaný v talianskej kuchyni na prípravu fritovaných špecialít ako zeppole či sgonfiotti
4
Zlozenie
Rafinovaný arašidový olej 100%
⚠️ Obsahuje:**Arašidy** a výrobky z arašidov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 884 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 17 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
Skladovať v chladnom a tmavom mieste
7
.png)