🇮🇹 Taliansko
Crema per Bruschetta aiPeperoni
Papriková nátierka
Autentická nátierka pripravená z pečených paprikových strkov podľa tradičného receptu. Spája sladkosť zrelých paprík s jemnou pikantnosťou a vôňou stredomorskej kuchyne. Vyrobená z kvalitných talianskych surovín.
2
Chutovy profil
Intenzívna chuť pečených paprík, ktorá je jemne sladká s ahkou korenitou notou a príjemnou krémovitosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Natrite ju na chrumkavé opekané plátky bagety alebo domáceho chleba na klasickú taliansku bruschettu
- Použite ako základ na crostini s mozarellou a čerstvým bazalkovým listkom
- Pridajte ju do sendvičov, wrapu i baguiet pre bohatšiu chuť
- Používajte ako prílahu k grilovanému mäsu a zelenine
- Skvelá ako dip k čerstvej zelenine, krekrom i ako súčasť antipasti misy spolu s olivami, sušenými paradajkami a syrom
4
Zlozenie
Papriky (60%), Slnečnicový olej, Paradajky, So, Cesnak, Ocot, Bylinky, Korenie
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy **celeru** a **horčice**.
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 485 kJ / 116 kcal |
| Tuky | 9,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,1 g |
| Sacharidy | 6,8 g |
| z toho cukry | 5,2 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| So | 1,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)