🇮🇹 Nemecko
Salad DressingCaesar
Krémový šalátový dresing 500ml · 500 ml
Caesar dresing od nemeckej značky Develey je klasický krémový šalátový dressing, ktorý kombinuje jemnú chuť s hustou konzistenciou, ideálnou pre prípravu tradičného Caesar šalátu. Develey, rodinná firma s viac ako storočnou tradíciou, vyrába tento dresing z kvalitných surovín podľa overených postupov.
2
Chutovy profil
Bohatá, pikantná chuť s jemne slaným nádychom a príjemným aromatickým charakterom. Jemne kyslasté zakončenie s krémovou konzistenciou.
3
Pouzitie a tipy
- Neodmysliteľná súčasť legendárneho Caesar šalátu s rímskym šalátom, krutónmi, parmezánom a grilovaným kuracím mäsom
- Skvelý ako dip k čerstvej zelenine, wrappom a sendvičom
- Vhodný ako dressing k grilovanému mäsu
- Chuťový základ pre inovatívne šalátové kombinácie s avokádom, cherry paradajkami či baby špenátom
4
Zlozenie
Repkový olej, voda, cukor, vaječný žĺtok, ocot, soľ, sušené mlieko, Parmigiano Reggiano DOP (mlieko, soľ, syridlo), sušená glukóza, modifikovaný škrob, citrónová šťava, cesnak, horčica, anchovy, bielkoviny z mlieka, korenie, zahusťovadlá (xantánová guma, guarová guma), konzervant (sorbát draselný), antioxidant (EDTA vápenatodisodný)
⚠️ Obsahuje:Vajcia, mlieko, ryby, horčica
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1389 kJ / 337 kcal |
| Tuky | 33 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Sacharidy | 8,5 g |
| z toho cukry | 6,5 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 2,2 g |
6
Skladovanie
7
.png)