🇮🇹 Taliansko
Dietorelle MentaDure
Tvrdé mentolové cukríky bez cukru · 70 g
Dietorelle Menta Dure sú tvrdé mentolové cukríky bez cukru v balení 70 g. Osviežujúce cukríky so sladidlami vhodné pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku klasickým sladkostiam. Ideálne na osvieženie dychu kedykoľvek počas dňa.
2
Chutovy profil
Mäta (mentol) - osviežujúca a intenzívna
3
Pouzitie a tipy
- Vhodné na osvieženie dychu po jedle
- Ideálne na cesty a do práce
- Alternatíva pre osoby obmedzujúce príjem cukru
- Postupne rozpúšťajte v ústach
4
Zlozenie
Sladidlá (izomalt, aspartám, acesulfám K), mentol, protispekavá látka (mastné kyseliny), farbivá (E141ii).
⚠️ Obsahuje:Obsahuje **fenylalanín**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 975 kJ / 233 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| z toho cukry | 0 g |
| z toho polyoly | 97 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
7
.png)