🇮🇹 Taliansko (Puglia)
DivellaGrottoli 700g
Tradičné talianske cestoviny · 700 g
Divella Grottoli sú tradičné talianske cestoviny v podobe malých dutých trubičiek so špirálovitým povrchom, ktoré dokonale zachytávajú omáčky. Vyrábané z najkvalitnejšej tvrdej pšenice durum a čistej vody.
2
Chutovy profil
Autentická talianska chuť, vôňa pravého talianského obilného cesta s charakterom Apúlie
3
Pouzitie a tipy
- Variť v dostatočnom množstve osolenej vriacej vody približne 11-12 minút podľa obľúbenej konzistencie
- Kombinovať s hustejšími omáčkami na báze paradajok, boloňskou ragú alebo krémovými syrovo-špenátovými prípravami
- Vhodné do zapečených cestovín, zeleninových príprav s cuketou, baklažánom a paprikou
- Použiteľné do chladných cestovinových šalátov
4
Zlozenie
Tvrdá pšenica durum, voda
⚠️ Obsahuje:Lepok (**pšenica**)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1521 kJ / 359 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 71 g |
| z toho cukry | 3,5 g |
| Vláknina | 3,0 g |
| Bielkoviny | 13 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)