🇮🇹 Taliansko
Focaccine bez lepku 6 ks, 300 g –Bauli Free
Focaccia bez lepku · 300 g
Bauli Free Focaccine sú mäkké minifocaccie bez lepku v balení 6 kusov s celkovou hmotnosťou 300 g. Vyrába ich talianská značka Bauli v rámci línie produktov pre osoby s intoleranciou lepku. Ideálne na raňajky, desiatu alebo ako príloha k jedlu.
2
Chutovy profil
3
Pouzitie a tipy
- Vhodné na raňajky alebo desiatu
- Môžete konzumovať studené alebo zohriate
- Skvelé ako príloha k polievkam a šalátom
- Ideálne na plnenie so slaným alebo sladkým plnením
- Vhodné pre osoby s celiakiou a intoleranciou lepku
4
Zlozenie
Kukuričný škrob, voda, olej zo slnečnice, ryžová múka, droždie, cukrový sirup, ryžový škrob, soľ, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín, kukuričná múka.
⚠️ Moze obsahovat stopy: sója, mlieko, vajcia, orechy, sezamové semená
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 046 kJ / 248 kcal |
| Tuky | 7,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,9 g |
| Sacharidy | 40 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 2,1 g |
| Bielkoviny | 2,0 g |
| Soľ | 1,3 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, chránené pred priamym slnečným svetlom.
7
.png)