🇮🇹 Taliansko
Lazzaroni AmarettiFrollini
Mandľové krehké sušienky · 200 g
Jemné krehké sušienky s intenzívnou mandľovou chuťou od tradičnej talianskej značky Lazzaroni zo Saronna. Vyrábané od roku 1888 podľa pôvodnej receptúry. Každá sušienka je dokonale krehká s jemnou povrchovou štruktúrou a charakteristickou sladkou mandľovou arómou.
2
Chutovy profil
Intenzívna mandľová chuť s ľahkým vanilkovým nádychom. Jemná, nie príliš sladká, elegantne vyvážená s vanilkou a maslovým základom.
3
Pouzitie a tipy
- Podávajte k rannej káve alebo popoludňajšiemu cappuccinu
- Vhodné k čaju alebo poháriku vína Vin Santo
- Ideálne ako jemný dezert po večeri
- Podávajte hosťom pri slávnostných príležitostiach
- Zabaliť ako milý darček pre gurmánov
4
Zlozenie
Pšeničná múka, cukor, slnečnicový olej, čerstvé vajcia,mandľová pasta(2%), glukózový sirup, prášok do pečiva (hydrogenuhličitan sodný, difosfát disodný), soľ, prírodná vanilková aróma, arómahorkých mandlí
⚠️ Obsahuje:Obilniny obsahujúce lepok (pšenica), vajcia, orechy (mandle) Moze obsahovat stopy: Stopy mlieka, sóje a iných orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1975 kJ / 471 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 69 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 0,65 g |
6
Skladovanie
7
.png)