Galbusera Frollini Integrali So SaracenýmZrnom 260g
Tradičné talianske celozrnné sušienky so saraceným zrnom · 260 g
Frollini integrali so saraceným zrnom od značky Galbusera sú tradičné talianske sušienky, ktoré spájajú klasickú chuť s výživovými benefitmi celozrnnej múky a saracenského zrna. Táto kombinácia prináša jemnú, krehkú textúru s príjemnou orechovou príchuťou. Galbusera je rodinná pekáreň s dlhoročnou tradíciou výroby kvalitných pekárenských výrobkov. Vďaka použitiu celozrnnej múky a saracenského zrna poskytujú viac vlákniny a živín než klasické maslové sušienky.
Chutovy profil
Jemne krehká konzistencia s príjemnou orechovou chutou saracenského zrna. Charakteristická chuť, ktorá nie je príliš sladká, ale príjemne vyvážená s jemnou zemitou notou.
Pouzitie a tipy
- Ideálne k cappuccinom alebo čaju, do ktorého ich môžete nakrátko namočiť
- Skvelé ako desiata do práce či školy vďaka dlhšej sýtosti
- Môžu sa používať ako základ pre domáce cheesecake - stačí ich rozdrviť a zmiešať s trochou masla
- Vhodné k čerstvému ovociu, jogurtu či mascarpone s medom
- Vhodné k mandľovému mlieku podvečer pri sledovaní filmu
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1876 kJ / 447 kcal |
| Tuky | 15 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 67 g |
| z toho cukry | 22 g |
| Vláknina | 5,2 g |
| Bielkoviny | 8,5 g |
| Soľ | 0,58 g |
.png)