🇮🇹 Taliansko
GERMINAL Biscotti Senza Lievito all'Avena250g
Suienky bez kypriaceho prku z ovsen vloiek · 250 g
Suienky Germinal bez kypriaceho prku z ovsench vloiek predstavuj zdrav a chutn alternatvu ku klasickm suienkam. Vyrbaj sa poda tradinej talianskej receptry s drazom na prirodzen ingrediencie a vivov hodnoty ovsa. Tieto krehk suienky s idelne pre tch, ktor hadaj ahie strviten produkt bez pouitia kypriaceho prku.
2
Chutovy profil
Jemne sladt chu s prjemnou chrumkavosou
3
Pouzitie a tipy
- Idelne k rannmu rituálu pri lke kvy alebo aju
- Rchla a vivn desiata do prce i koly
- Ako zklad pre domce cheesecake korpusy
- Ako doplnok k jogurtu s ovocm
- Nalman do teplho mlieka na raajky
- Ako healthier alternatva k sladkm dezertom
4
Zlozenie
Ovsen vloky, Penin mka, Trstinov cukor, Slnenicov olej, So, Prrodn army
⚠️ Obsahuje:Lepok (ovos, penica) Moze obsahovat stopy: Mliko, vajcia, sja, orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1850 kJ / 440 kcal |
| Tuky | 15 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 1,8 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 18 g |
| Vlknina | 5,5 g |
| Bielkoviny | 9 g |
| So | 0,65 g |
6
Skladovanie
7
.png)