🇮🇹 Taliansko
GERMINAL BIO - Penino-ryovsuienky 250g
Penino-ryov suienky · 250 g
Penino-ryov suienky Germinal BIO predstavuj zdrav alternatvu tradinho peiva, vyroben vhradne z certifikovanch bio surovn. Tieto ahk a chrumkav suienky spjaj vivov hodnoty celozrnnej penice s jemnosou rye, priom neobsahuj pridan cukor ani umel prsady.
2
Chutovy profil
Prirodzen jemne sladka chu s prjemnou chrumkavorou. Jemn va peenho obilia a rye evokuje domcu atmosfru a prirodzenos.
3
Pouzitie a tipy
- Vborne sa hodia k lke aju, rastlinnho mlieka alebo cappuccina
- Idelne na rann alebo popoludajiu desiatu
- Ponknite deom do koly alebo vezite so sebou na vlet
- Vynikaj ako zdrav alternatva sladkost
4
Zlozenie
Celozrnn penin mka* 60%, Ryov mka* 30%, Slnenicov olej*, Jamenn sladov extrakt*, Morsk so, Kypriaci prok (hydrognuhliitan sodn). *z ekologickho ponohospodrstva
⚠️ Obsahuje:Obsahuje lepok (**penica**, **jame**) Moze obsahovat stopy: Me obsahova stopy **sezamu**, **sje** a **orechov**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1820 kJ / 433 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 2,5 g |
| Vlknina | 4,5 g |
| Bielkoviny | 9,5 g |
| So | 0,65 g |
6
Skladovanie
7
.png)