🇮🇹 Taliansko
SOGNI D'ORO - Rumanček kvet sypanýčaj
Prémiový sypaný čaj z čistých kvetov rumančeka · 14 filtračných vrecúšok
Sogni d'Oro je prémiový sypaný čaj z čistých kvetov rumančeka, ktorý vám prinesie chvíle pokoja a relaxácie. Jemné kvety rumančeka sú starostlivo zbierané a sušené, aby si zachovali všetky svoje prirodzené vlastnosti a charakteristickú zlatistú farbu nálevu.
2
Chutovy profil
Mierna, jemne sladká chuť s typickým jablkovo-medovým nádychom. Sladká, medová vôňa rumančekových kvetov s nádherným zlatožltým nálevom s jemnou, takmer slamenou farbou.
3
Pouzitie a tipy
- Stačí jedno vrecúško zaliať horúcou vodou a nechať lúhovať 5-7 minút
- Ideálny na večer, asi hodinu pred spaním, keď sa chcete uvoľniť
- Vychutnajte si ho v tichosti s dobrou knihou alebo ako jemný digestív po večeri
- Lyžička medu alebo kvapka citróna môže vytvoriť úžasnú harmóniu
- Skvelý pomocník pri tráviacich problémoch a upokojení nervového systému
4
Zlozenie
Kvety rumančeka (Chamomilla) 100%
⚠️ Moze obsahovat stopy: Celér, horčica
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 5 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)