🇮🇹 Taliansko (Južný Tirolsko)
Loacker QuadratiniNapolitaner
Waferové kocky s lieskovoorieškou náplňou · 250 g
Ikonické malé waferové kocky z talianskych Álp s päťou jemnými waferovými vrstvami prelínajúcimi sa s lahodnou lieskovoorieškovou náplňou. Rodina Loacker ich vyrába od roku 1925. Ideálne na rýchle občerstvenie, ku káve alebo ako sladká bodka počas dňa.
2
Chutovy profil
Dokonalá harmónia chrumkavého wafera a jemnej lieskovoorieškovej krémy s príjemnou orechou chutou a nádychom vanilky.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte si ich ku popoludňajšej káve alebo cappuccinu
- Ideálne na rýchle občerstvenie počas pracovnej prestávky
- Skvelý dezert k vínu alebo ako súčasť syrového plátu
- Vhodné na cesty, výlety a ako energetická dávka pred športom
4
Zlozenie
Pšeničná múka, kokosový olej, glukóza, sójová múka,lieskové orechy10% v krémovej náplni, sušené odtučnenémlieko, sušená srvátka, cukor,sójový lecitín, soľ, kakao, prírodná vanilková aróma, kypriace látky (hydrogénuhličitan sodný, difosforečnan disodný)
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), mlieko, sója, lieskové orechy Moze obsahovat stopy: Iné orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2225 kJ / 532 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 61 g |
| z toho cukry | 38 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,26 g |
6
Skladovanie
7
.png)