🇮🇹 Taliansko
Loacker QuadratiniTiramisu
Oplatkové kocky s krémovou náplňou · 220 g
Jemné oplatkové kocky z tradičnej rakúskej cukrárne s viac ako 90-ročnou históriou. Päť vrstiev ľahkých oplatiek s jemnou krémovou náplňou inšpirovanou klasickým talianskym dezertom tiramisu s chuťou kávy a mascarpone.
2
Chutovy profil
Chrumkavé oplatky s jemnou krémovou náplňou inšpirovanou tiramisu, s výraznou chuťou kávy a jemným nádychom mascarpone, dokonalá rovnováha kávy a sladkosti.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny spoločník k popoludňajšej káve alebo cappuccinu
- Výborný s dezertným vínom alebo ako elegantná dekorácia na domáce dezerty
- Praktické balenie na cesty či do práce
- Vhodný ako chrumkavá desiata do školy
4
Zlozenie
Pšeničná múka, kokosový olej, glukózový sirup,sójová múka, cukor, srvátková práška, kakao s nízkym obsahom tuku, sušené mlieko odtučnené,káva(0,6%), jedlá soľ, emulgátor (sójový lecitín), prírodné arómy, kypriaci prášok (hydroxid sodný)
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), sója, mlieko Moze obsahovat stopy: Oriešky
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2195 kJ / 525 kcal |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 37 g |
| Vláknina | 2,2 g |
| Bielkoviny | 6,6 g |
| Soľ | 0,31 g |
6
Skladovanie
7
.png)