🇮🇹 Taliansko
MILKA ORO
Prémiová čokoládová tyčinka s krémovou náplňou a orieškovými kúskami · 87 g
Milka Oro je prémiová čokoládová tyčinka, ktorá spája jemnú alpskú mliečnu čokoládu Milka s lahodnou krémovou náplňou a chrumkavými orieškovými kúskami. Tento produkt predstavuje dokonalú harmóniu medzi hebkou čokoládou a bohatou chuťou lieskovcov, ktorá sa rozplýva na jazyku pri každom súste.
2
Chutovy profil
Hebká mliečna čokoláda s fialovým odtieňom, bohatá krémová náplň s jemnými kúskami pražených lieskovcov dodávajúcimi príjemnú chrumkavosť a orieškovú chuť. Vôňa alpskej čokoládky s nádychom karamelu a orechov.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny spoločník na popoludňajšiu kávu
- Sladká odmena po náročnom dni
- Zdieľanie s blízkymi pri sledovaní filmu
- Rozlomenie na kúsky a pridanie do zmrzliny
- Použitie ako dekorácie na torty
- Vychutnávanie s pohárikom likéru pri večernom relaxe
4
Zlozenie
Cukor, rastlinné tuky (palma, shea), kakaové maslo, srvátka v prášku (z mlieka), kakaová hmota, mliečny prášok, lieskovcové orechy (3%), mliečny tuk, emulgátory (sójový lecitín, E476), aromatické látky, soľ
⚠️ Obsahuje:**Mlieko** a mliečne výrobky, **lieskovcové orechy**, **sója** Moze obsahovat stopy: Iné orechy, pšenica, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2345 kJ / 563 kcal |
| Tuky | 36 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 50 g |
| Bielkoviny | 6,3 g |
| Soľ | 0,38 g |
6
Skladovanie
7
.png)