🇮🇹 Taliansko (Emilia-Romagna)
Monari Aceto di VinoBianco 1L
Biely vínny ocot · 1 L
Kvalitný biely vínny ocot vyrobený tradičným talianským spôsobom z vybraných bielych vín. Vyrába ho renomovaný výrobca Monari Federzoni od roku 1912. Vyznauje sa jemnou kyslosou a istou chúťou, ktorá dokonale dopĺňa širokú škálu jedál. Balený v praktickej plastovej fľaši s objemom 1 liter.
2
Chutovy profil
Jemná kyslos bez prílišnej agresivity, istá, sviežá vôňa pripomínajúca zrelé biele hrozno
3
Pouzitie a tipy
- Príprava ľahkých letných salátov s bylinkovými dressingami
- Marinády pre ryby a biele mäso
- Octové nálevy so zeleninou
- Príprava majonézy a omáčok
- Odkyslenie polievok a dusenej zeleniny
- Deglaziácia panvice po opečení
- Do rizota
- Čistenie a konzervovanie zeleniny
4
Zlozenie
Vínny ocot z bieleho vína, obsahujesírititany
⚠️ Obsahuje:Sírititany
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 75 kJ / 18 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,8 g |
| z toho cukry | 0,8 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Kyslosť | 6% |
6
Skladovanie
7
.png)