🇮🇹 Taliansko
Merendina Pan Di Spagna Con Crema AlLimone
Taliansky sladký chlieb s citónovou krémovou náplňou · 6 kusov
Klasická talianská sladká pochúťka od značky Mulino Bianco s jemnou piškótovou cestou a svieživou citróňovou krémovou náplňou. Ideálna na raňajky, desiatu alebo ako sladké spestrenie popoludňajej kávy. Každé balenie obsahuje 6 individuálne balených koláčikov, ktoré si zachovávajú čerstvosť a vôňu.
2
Chutovy profil
Jemná piškótová hmota s osvieživou citróňovou náplňou. Nie príliš sladký produkt s príjemnou kyslinkavou notou, ktorá osvieži a povzbudí v ktorejkoľvek dennej hodine.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na ranné kávy ako jemná a ľahká pochúťka
- Skvelý ako desiata do práce či školy vďaka individuálnemu baleniu
- Popoludní pri cappuccine alebo čaji s osvieživou citróňovou chuťou
- Deti ho milujú do školských desiat a rodičia oceňujú kontrolovanú kvalitu surovín
4
Zlozenie
Pšenična múka, cukor, rastlinné oleje (slnečnicový olej, olej z kokosového orecha), čerstvé vajcia, glukózový sirup, citróňový džús (4%), škrob, mlieko v prášku, vlhkosť (glycerín), kypriacie látky (difosfáty, uhličitan sodný), emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín), soľ, prírodné aróma, zahusovadlo (pektín)
⚠️ Obsahuje:**Pšenica (lepok)**, **vajcia**, **mlieko** Moze obsahovat stopy: Stopy sóje, orechov a sezamu
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1678 kJ / 400 kcal |
| Tuky | 14 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4,5 g |
| Sacharidy | 63 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Vláknina | 1,2 g |
| Bielkoviny | 5,5 g |
| Soľ | 0,63 g |
6
Skladovanie
7
.png)