🇮🇹 Taliansko
PANGRI -MULINO BIANCO 300g
Tradičné talianske pšeničné žemličky · 300 g
Pangri od Mulino Bianco sú tradičné talianske pšeničné žemličky, ktoré sa stali symbolom kvalitnej talianskej pekárskej tradície. Tieto mäkké a voňavé žemle s charakteristickou zlatistou kôrkou sú ideálne na každodenné stolovanie a patria medzi obľúbené produkty talianskych rodín.
2
Chutovy profil
Neutrálna, mierne sladkastá chuť s jemnou vôňou čerstvo upečeného chleba a mäkkou, nadýchanou štruktúrou
3
Pouzitie a tipy
- Na raňajky ich natrite maslom a marmeládou, medom alebo nugátovým krémom
- Pripravte si chutný toast s avokádom a vajíčkom
- Použite na prípravu sendvičov s talianskymi salámami, syrom mozzarella, paradajkami a čerstvou bazalkou
- Sú vynikajúce ako príloha k polievkam a šalátom
- Ideálne ako základ pre domáce hamburgery
4
Zlozenie
Pšeničná múka, voda, extra panenský olivový olej (2%), soľ, kvasnice, slad z jačmeňa, cukor
⚠️ Obsahuje:**Lepok** (pšenica, jačmeň) Moze obsahovat stopy: Stopy sóje, sezamových semien, mlieka a vajec
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1130 kJ / 267 kcal |
| Tuky | 3,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,6 g |
| Sacharidy | 48 g |
| z toho cukry | 2,8 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 9,0 g |
| Soľ | 1,3 g |
6
Skladovanie
7
.png)