🇮🇹 Taliansko
Orzoro SolubileNestlé
Instantný nápoj z praženého jačmeňa · 120 g
Orzoro Solubile od Nestlé je instantný nápoj z praženého jačmeňa, ktorý si získal srdcia Talianov už viac ako 60 rokov. Tradičný taliansky produkt predstavuje zdravšiu alternatívu ku káve s bohatou, sladkovú chuťou bez kofeínu. Ideálny pre celú rodinu, vrátane detí a tehotných žien.
2
Chutovy profil
Príjemne karamelová, hrejivá chuť, pripomínajúca čerstvo upečené sušienky a pražené obilniny, bez akejkoľvek horkosti typickej pre kávu.
3
Pouzitie a tipy
- Rozpustiť 1-2 lyžičky v šálke horúceho mlieka alebo vody
- Podať s trochou mliečnej peny ako cappuccino
- Podať s trochou cukru alebo medu
- Pridať do cesta na koláče alebo do krémov pre zaujímavú chuťovú nótu
- Ideálny na zimné večery a keď chcete niečo teplé a upokojujúce
4
Zlozenie
Jačmeň pražený a mletý, cukor, prírodné arómy
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka a sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1585 kJ / 374 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 85 g |
| z toho cukry | 30 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 3,5 g |
| Soľ | 0,10 g |
6
Skladovanie
7
.png)