🇮🇹 Taliansko (kakao z Ekvádoru)
Novi NeroNero Ecuador 75g
Prémiová horká čokoláda · 75 g
Prémiová horká čokoláda z kvalitných kakaových bôbov pestovaných v Ekvádore, ktorá predstavuje taliansku čokoládovú tradíciu spojenú s výberom tých najkvalitnejších surovín z celého sveta. Vysoký obsah kakaa s bohatým aromatickým profilom a charakteristickou chuťou.
2
Chutovy profil
Intenzívna vôňa kakaa s jemnými ovocnými tónmi typickými pre ekvádorské plantáže. Plná, komplexná chuť s príjemnou horkosťou, ktorá je elegantne vyvážená s prirodzenou sladkosťou kvalitného kakaa.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnávajte pomaly, kúsok po kúsku
- Ideálna ku kvalitnému espressu alebo poháriku červeného vína
- Vhodná na prípravu horúcej čokolády, do dezertov alebo ako ingrediencia do tmavých omáčok a marinád
4
Zlozenie
Kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, emulgátor:sójový lecitín, prírodná vanilková aróma
⚠️ Obsahuje:**Sója** Moze obsahovat stopy: Mlieko, oriešky, sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2385 kJ / 575 kcal |
| Tuky | 42 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 25 g |
| Sacharidy | 32 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Bielkoviny | 9,5 g |
| Soľ | 0,02 g |
6
Skladovanie
7
.png)