🇮🇹 Francúzsko
POMMERYROSÉ BRUT 750 ml
Šampanské z regiónu Champagne · 750 ml
Prestížne šampanské z regiónu Champagne vo Francúzsku, ktoré reprezentuje dokonalosť a eleganciu. Vyrába sa podľa tradičnej metódy champenoise z vybraných odrôd Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay. Ružová farba pochádza z jemnej macerácie červených hrozien. Prichádza v elegantnej darčekovej krabičke.
2
Chutovy profil
Jemná vôňa červených lesných plodov, jahôd a malín, prelínajúca sa s tónmi čerstvého pečiva a jemných kvetinových nôt. Na jazyku sa roztvára krémová textúra s živými bublinkami, harmonická chuť sladkých bobúľ ovocia, citrusových akordov a delikátnej minerality s elegantným, dlhotrvajúcim finišom.
3
Pouzitie a tipy
- Podávať vychladené na 6-8 °C ako aperitív
- Ideálne k ľahkým predjedlam, čerstvým ústricam, losošom, carpacciom
- Vhodný k jemným dezertom s červeným ovocím
- Perfektný na romantickú večeru, svadbu, novoročný prípitek
4
Zlozenie
Hrozno (Pinot Noir, Pinot Meunier, Chardonnay),Sulfity
⚠️ Obsahuje:**Sulfity**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 280 kJ / 67 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 2,5 g |
| z toho cukry | 2,5 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Alkohol | 12 % obj. |
6
Skladovanie
7
.png)