🇮🇹 Taliansko
Aceto di MelePonti
Jablkový ocot · 500 ml
Prémiový taliansky ocot Ponti vyrobený z kvalitných jabĺk podľa tradičnej receptúry. Vyznačuje sa jemnou kyslosťou, príjemnou ovocnou vôňou a prirodzenou chuťou zrelých jabĺk. Ideálny pre moderné zdravé stravovanie.
2
Chutovy profil
Jemná, ovocná chuť s príjemnou kyslosťou a delikátnou vôňou čerstvých jabĺk
3
Pouzitie a tipy
- Dressing na šaláty s olivovým olejom a medom
- Marináda na zeleninu
- Osviežujúci nápoj - lyžička v pohári vody
- Detoxikačný rituál na začiatku dňa
- Zjemnenie omáčok a chutneys
- Dochutenie pečenej zeleniny a mäsových jedál
4
Zlozenie
Jablkový ocot, Antioxidant:oxid siričitý
⚠️ Obsahuje:**Siričitany** (oxid siričitý)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 84 kJ / 20 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,8 g |
| z toho cukry | 0,8 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Kyslosť | 5% |
6
Skladovanie
7
.png)