🇮🇹 Taliansko (Južný Tirolsko)
LOACKER QUADRATINICOCCO 250g
Jemné vafle s krémovou kokosovou náplňou · 250 g
Loacker Quadratini Cocco sú jemné vafle s krémovou kokosovou náplňou od popredného talianskeho výrobcu z Južného Tirolska. Päť vrstiev chrumkavých vaflí je preložených štyrmi vrstvami jemnej kokosovej krémy. Vyrábané od roku 1925 podľa tradičnej receptúry s dôrazom na prírodné suroviny najvyššej kvality.
2
Chutovy profil
Jemná sladká vôňa pripomínajúca čerstvý kokos a vanilku. Ultra tenké, chrumkavé vafle sa rozplývajú na jazyku a striedajú sa s hedvábne hladkou kokosovou krémou s výraznou kokosovou chutou, ktorá nie je príliš sladká.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne ku šálke cappuccina alebo espressa
- Dopĺňajú popoludňajší čaj
- Praktické na cesty, do práce či školy
- Skvelé ako desiata pre deti
- Nasekané nad zmrzlinou alebo ako dekorácia na dezerty
4
Zlozenie
Pšeničná múka, kokosový olej, glukózový sirup, sušené odtučnené mlieko v prášku, sójová múka, cukor, sušený kokos (2%), sušená srvátka v prášku, jedlá sóda (kypriaca látka), emulgátor: sójový lecitín, soľ, prírodná vanilková aróma, špaldová múka
⚠️ Obsahuje:**lepok (pšenica, špaldová múka)**, **mlieko**, **sója** Moze obsahovat stopy: orechy, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2255 kJ / 539 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 61 g |
| z toho cukry | 37 g |
| Vláknina | 2,1 g |
| Bielkoviny | 6,6 g |
| Soľ | 0,28 g |
6
Skladovanie
7
.png)