🇮🇹 Taliansko
SAGRA Extrapanenský olivovýolej 750 ml
Extrapanenský olivový olej · 750 ml
Kvalitný taliansky olej získaný prvým studeným lisovaním vybraných olív z tradičných olivových hájov. Vyznačuje sa vyváženou chuťou, jemnou arómou a zlatožltou farbou. Ideálny pre každodennú prípravu jedál v duchu stredomorskej kuchyne.
2
Chutovy profil
Jemná ovocná vôňa s vyváženou chuťou a príjemnou horkosťou typickou pre kvalitné olivové oleje
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na prípravu čerstvých šalátov s rajčinami, mozzarelou a bazalkou
- Skvelé na dochucovanie cestovín, rizota a hotových jedál
- Vhodný na prípravu marinád a dressingov
- Hodí sa na jemné opekanie zeleniny či ryby pri stredných teplotách
4
Zlozenie
Extrapanenský olivový olej 100%
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)