🇮🇹 Taliansko
SAGRI Olej z hroznových jadier1L
Prémiový rastlinný olej · 1L
Prémiový rastlinný olej získavaný šetrným lisovaním jadier z talianskych odrôd hrozna. Ľahký a jemný olej s neutrálnou chuťou a vysokým bodom dymenia, vyráblaný tradičnými metódami.
2
Chutovy profil
Jemná, takmer neutrálna chuť s ľahkou orechovou notou, ktorá sa nenásilne prelína s ostatnými chuťami.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na vyprážanie, smaženie a fritovanie - jedlo zostáva chrumkavé a nie mastné
- Vynikajúci do studených príprav - oživí čerstvé šaláty, majonézy a marinády
- Dokonalý na prípravu ľahkých letných jedál, grilovanej zeleniny a jemných dezertov
4
Zlozenie
Olej z hroznových jadier 100%
⚠️ Obsahuje:Produkt neobsahuje alergény Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy síranov z procesu spracovania hrozna
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 884 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 10 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)