🇮🇹 Taliansko
SAILA FREE - Cukrky s prchuoulieivky bez cukru
Tradinné talianské cukrky bez pridaného cukru · 75 g
Saila Free sú tradičné talianské cukrky s intenzívnou prchuou lieivky, vyrobené bez pridaného cukru. Osviežujúci a príjemný sladký zážitok s charakteristickou arómu, ktorá spomína na autentické talianské cukrárenské tradície. Ideálne na osvieženie dychu kedykoľvek počas dňa.
2
Chutovy profil
Intenzívna, prirodzená chuť lieivky s osviežujúcim efektom a dlhotrvajúcou charakteristickou arómu evokujúcou atmosféru tradičných talianskych cukráren.
3
Pouzitie a tipy
- Osvieženie dychu kedykoľvek počas dňa
- Po jedle alebo na cestách
- Vhodné pre diabetikov a ľudí dbajúcich o zdravý životný štýl
- Praktické balenie na nosenie v kabelke, aute alebo na pracovnom stole
4
Zlozenie
Sladidlá (maltitol, sorbitol), extrakt z lieivky (3%), zahusovadlo: guma arabská, kokosový olej, aróma, glazovacia látka: karnaubský vosk
⚠️ Moze obsahovat stopy: Mlieko
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 988 kJ / 236 kcal |
| Tuky | 0,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 97 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0,23 g |
6
Skladovanie
7
.png)