🇮🇹 Taliansko
LEVANTE IL GREZZONE - Extra panenskolivov olej 1L
Extra panensk olivov olej z Toskany · 1L
Il Grezzone je premiov extra panensk olivov olej z produkcie tosknskej farmy Levante. Pochdza z prvho studenho lisovania starobylch odrd olivovnkov pestovanch tradinmi metdami. Charakterizuje ho intenzvna chu s vraznou ovocitosou a jemnou pikantnosou typickou pre tosknske olivov oleje najvyej kvality.
2
Chutovy profil
Intenzvna zelena voa s tnmi erstej trvy, artioky a mandl. Bohat, pln chu s dokonalou rovnovhou medzi ovocitosou a jemnou pikantnosou, ktor prjemne zahrieva hrdlo a zanechva dlhotrvajcu chuov stopu.
3
Pouzitie a tipy
- Ideyn na dochucovanie hotovch jedl - skvel na grilovan mso a peen zeleninu
- Vhodn na tradicn toskansk jedl ako ribollita alebo panzanella
- Pouiti na zavenie hustch tosknskych polievok a na marindy k divine
- Obzvl skvel na erstv chlieb bruschetta
- Pridvajte a na zver varenia alebo pouijte za studena pre zachovanie vetkch cennch ltok a aromatickch vlastnost
4
Zlozenie
Extra panensk olivov olej (100%)
⚠️ Obsahuje:Neobsahuje alergny Moze obsahovat stopy: Me obsahova stopy kstkovitho ovocia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasytene mastn kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| So | 0 g |
6
Skladovanie
Pre zachovanie vetkch cennch ltok a aromatickch vlastnost ho skladujte na chladnom mieste mimo priameho slnka
7
.png)