🇮🇹 Taliansko
ACETO PAGLIERINO - Svetl vnnyocot
Svetl vnny ocot · 1 l
Aceto Paglierino je svetly vnny ocot s jemnou slamovou farbou, vyrabany tradichnym talianskym sposobom z kvalitneho bieleho vina. Univerzalny ocot sa vyznacuje vyvenou kyslosou a istou chuou, ktora dokonale dopa siroku spektrum pokrmov bez toho, aby ich chuovo prehluila. Balit v praktickomej jednolitrovej PET fasi si zachovava svoju cerstvoct a autenticku charakter. Ide o zakladnu surovinu talianskej kuchyne, ktora nesmie chybat v ziadnej dobre vybavenej domcej kuchyni.
2
Chutovy profil
Jemna kysloct, ista chu s elegantnym chutovym profilom
3
Pouzitie a tipy
- Dokonaly do lehkych letnich salatov, kde jeho jemna kysloct krsne zvyrazni cerstvost zeleniny
- Vynikajuco sa hodi na marinady pre ryby a bile maso
- Pouvajte pri prprave octovych zlievok spolu s extra panenskym olivovym olejom, solou a cerstvymi bylinkami
- Nenahraditelny pri konzervovani zeleniny a naklade cibule
- Pouzite pri prprave agrodolce omacok
- Niekolko kvapiek oiva vvary, polievky i rizot v zaverenej faze prpravy
4
Zlozenie
Vnny ocot, Kyselina: kyselina srov
⚠️ Obsahuje:**Siriitany**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 73 kJ / 17 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasytene mastne kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,8 g |
| z toho cukry | 0,8 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Sol | 0,03 g |
6
Skladovanie
7
.png)