🇮🇹 Taliansko
DADI DELICATISTAR
Bujónové kocky · 50 g (10 kociek)
Jemné bujónové kocky od renomovanej talianskej značky Star. Kocky sa vyznačujú vyváženou chuťou bez pridaného glutamátu sodného. Balenie obsahuje 10 kociek, z ktorých každá dokáže obohatiť vaše jedlá o autentickú chuť bez zbytočného presolenia.
2
Chutovy profil
Jemná a vyvážená vôňa, ktorá neprekrýva natuurzenú chuť hlavných surovín, ale krásne ich dopĺňa a zvýrazňuje
3
Pouzitie a tipy
- Rozpustiť jednu kocku v pol litri vriacej vody ako základ pre minestrone
- Použiť ako tekutinu na prípravu rizota, kde chcete zachovať jemnú eleganciu chuti
- Ideálny základ pre polievky, vývar a omáčky s jemnou chuťou
- Vhodný na prípravu hydiny a dusenie zeleniny
- Dokonalý pre diétne recepty a ľahké letné polievky
4
Zlozenie
Soľ, kukuričný škrob, rastlinný tuk (palmový), zelenina 6% (cibuľa, mrkva,zeler, petržlen), cukor, sušené mäso a výťažky z mäsa, prírodné arómy, koreniny, extrakt z kvasníc
⚠️ Obsahuje:Zeler Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje a horčice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 920 kJ / 220 kcal |
| Tuky | 8,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4,5 g |
| Sacharidy | 28 g |
| z toho cukry | 8,0 g |
| Bielkoviny | 6,5 g |
| Soľ | 45 g |
6
Skladovanie
7
.png)