🇮🇹 Taliansko
MAGGI ZeleninovýBujón v kockách
Zeleninový bujón v kockách · 200 g (20 kociek)
Klasický taliansky výrobok, ktorý je základnou surovinou v kuchyni. Balenie obsahuje 20 kociek o celkovej hmotnosti 200 gramov, pričom každá kocka je ideálna na prípravu pol litra chutnej zeleniny. Vyrobený z vybraných zeleninových surovín a korenín, ktoré dodávajú pokrmom bohatú chuť a vôňu.
2
Chutovy profil
Bohatá chuť a vôňa čerstvej zeleniny a byliniek s hĺbkou a plnosťou
3
Pouzitie a tipy
- Rozpustiť jednu kocku v pol litri vriacej vody na prípravu pol litra chutnej zeleniny
- Ideálny na prípravu polievok, omáčok, rizota a ďalších teplych jedál
- Vynikajúco obohatí chuť dusených zeleninových jedál, zemiakových prívarkov, pečeného mäsa a hydiny
- Vhodný na dochucovanie cestovín, rizota, kuskusu či bulguru
- Praktické balenie umožňuje presné dávkovanie a dlhú trvanlivosť
4
Zlozenie
Soľ, rastlinný tuk, zelenina (cibuľa, mrkva, zeler, petržlen), škrob, glutamát sodný, koreniny a bylinky, extrakt z kvasníc, cukor, arómy
⚠️ Obsahuje:**Zeler** Moze obsahovat stopy: Mlieko, vajcia, pšenica, sója
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 920 kJ / 220 kcal |
| Tuky | 12 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,5 g |
| Sacharidy | 18 g |
| z toho cukry | 4,5 g |
| Bielkoviny | 7 g |
| Soľ | 48 g |
6
Skladovanie
7
.png)