🇮🇹 Nemecko
TWIX Cookies &Caramel
Sušienky s karamelom a čokoládou · 144 g
Legendárne sušienky TWIX s praktickej balíčkovej verzii prinášajú nezameniteľnú chuť. Chrumkavé maslové sušienky pokryté vrstvou jemného karamelu a obalené v kvalitnej mliečnej čokoláde vytvárajú dokonalú harmóniu chutí a textúr.
2
Chutovy profil
Jemná mliečna čokoláda, sladký a ťahavý karamel, chrumkavá maslová sušienka
3
Pouzitie a tipy
- Perfektné ku káve alebo čaju počas popoludňajšej prestávky
- Ideálne ako desiata do školy
- Vhodné na cesty vďaka praktickému baleniu
- Použitie pri pečení - nakrájané na kúsky ozvláštnia brownies, muffiny či cheesecake
- Vhodné pri sledovaní filmu ako sladka pochúťka
4
Zlozenie
Cukor, múka pšeničná, palmový tuk, glukózový sirup, kakaová hmota, odstreďované mlieko v prášku, kakaové maslo, srvátka v prášku (z mlieka), soľ, emulgátory (E471, E442,sójový lecitín), kypriací prášok (E500, E503), prírodná vanilková príchuť
⚠️ Obsahuje:pšeničná múka (lepok), mlieko, sójový lecitín Moze obsahovat stopy: orechov, vajec
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2092 kJ / 500 kcal |
| Tuky | 25 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 64 g |
| z toho cukry | 47 g |
| Bielkoviny | 4,9 g |
| Soľ | 0,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)