🇮🇹 Taliansko
GERMINAL BIO Vegnske suienky s lieskovmioriekami
Bio vegnske suienky
Vegnske bio suienky Germinal s lieskovmi oriekami predstavuj dokonal kombinciu talianskej pekrenskej tradcie a modernho rastlinnho stravovania. Tieto chrumkav suienky s vyroben vhradne z organickch surovn bez pouitia ivonych zloiek, vajec i mlienych vrobkov. Vrazn chu praench lieskovch oriekov v spojen s jemnm cestom vytvraj lahodn pochku vhodn pre vegnov, vegetarinov i vetkch milovnkov kvalitnch bio produktov.
2
Chutovy profil
Jemne orechov chu s vraznm tnom praench lieskovch oriekov, prirodzene sladk s prjemne chrumkavou textrou, ktor sa v stach rozplva do bohatej chuti.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnva samotn ako rann kvu alebo popoludaj desiatku
- Nama do rastlinnho mlieka
- Rozdrobi a poui ako chrumkav zklad pre vegnske cheesecake
- Pouija ako prislonenie k dezertnmu pohru s ovocm a rastlinnou ahakou
- Rchla energetick desiata do prce, na vlet i deom do koly
4
Zlozenie
Penin mka* (typ 2), Trstinov cukor*, Slnenicov olej*,Lieskov orieky* (8%), Glukzov sirup*, Penin klky* (2%), So, Kypriace inidl (hydrognuhliitan sodn, hydrogntartart draseln), Prrodn vanilkov arma. *z ekologickho ponohospodrstva
⚠️ Obsahuje:**Penica (lepok)**, **Lieskov orieky** Moze obsahovat stopy: Iné orechy, sezam, sja
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1965 kJ / 468 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 2,1 g |
| Sacharidy | 66 g |
| z toho cukry | 22 g |
| Vlknina | 3,8 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| So | 0,58 g |
6
Skladovanie
7
.png)