🇮🇹 Taliansko
Fiorelli FragolinoRosso
Tradičné talianské aromatizované vínne šumivé nápoj · 750 ml
Fiorelli Fragolino Rosso je tradičné talianské aromatizované vínne šumivé nápoj s intenzívnou jahodovou vôňou a chuťou. Sladký perlivý nápoj vyrobený na báze vína s prirodzeným jahodovým arómom, ktorý dodáva nezameniteľnú svieži a sladkú chuť. Ideálny aperitív alebo dezertné víno s obsahom alkoholu 7,5 %, ktoré si obľúbili milovníci ovocných vín po celom svete.
2
Chutovy profil
Sladká, intenzívna jahodová vôňa s osviežujúcim charakterom a jemnými bublinkami. Príjemná ovocnosť s nízkou hladinou alkoholu.
3
Pouzitie a tipy
- Podávajte dobre vychladený pri teplote 6-8 °C
- Podávajte vo vysokých pohároch na šumivé víno
- Ideálny spoločník k ľahkým dezertom, ovocným koláčom, čerstvému ovociu alebo talianskym cantuccini
- Skvelý ako osviežujúci aperitív na letných terasách
- Možno použiť ako základ pre ovocné koktaily
4
Zlozenie
Víno, jahodová aróma, cukor, oxid uhličitý, konzervant: oxid siričitý
⚠️ Obsahuje:Siričitany
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 280 kJ / 67 kcal na 100 ml |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 8,5 g |
| z toho cukry | 8,5 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Alkohol | 7,5% obj. |
6
Skladovanie
7
.png)