🇮🇹 Taliansko
Zuccato CipolleMaggioline ML 720
Jarná cibuľa nakladaná v sladko-kyslom náleve · 720 ml
Jarná cibuľa nakladaná v sladko-kyslom náleve od talianskeho výrobcu Zuccato. Malé cibuky zbierané v máji, starostlivo spracované podľa tradičnej receptúry. Neodmysliteľná súčasť tradičnej talianskej antipasti.
2
Chutovy profil
Jemná sladko-kyslá chu s jemnou sladkosťou a pikantnou kyselosťou. Jemná, nie príliš ostrá chu s príjemnou chrumkavou konzistenciou.
3
Pouzitie a tipy
- Dokonalá súčasť tradičnej talianskej antipasti, ktorá dopĺňa šunku, šalmy, syry a olivy
- Vynikajúca príloga k pečenému mäsu, najmä k hovädzskému a bravčovému
- Vynikajú v salátech, na chliebkoch s mascarpone alebo ricottou
- Ideálne ako súčasť studených mäs na slávnostných príležitostiach
4
Zlozenie
Cibuľa maggioline, voda, ocot, cukor, soľ, kyselina citrónovná, antioxidant: kyselina askorbová
⚠️ Moze obsahovat stopy: Stopy sulfitov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 105 kJ / 25 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 5,2 g |
| z toho cukry | 4,8 g |
| Bielkoviny | 0,6 g |
| Soľ | 0,8 g |
6
Skladovanie
7
.png)