🇮🇹 Taliansko
Aceto di MeleValle Mele 750 ml
Taliansky jablkov ocot · 750 ml
Taliansky jablkov ocot vyroben tradcnym spsobom z vybranch kvalitnch jabk. Prrodn ocot sa vyznauje jemnou kyslosou a ovocnou chuou, ktor dod pokrmom autentick stredomorsk charakter. Pochdza z renomovanej talianskej vroby.
2
Chutovy profil
Jemn kyslos s ovocnm ndychom, prjemne ovocn chu s jemnmi tnmi zrelch jabk, ktorej evokuje taliansku vidiecku tradciu
3
Pouzitie a tipy
- Idealna na prpravu ahkch letnch altov s extra panskym olivovm olejom, medom a bylinkami
- Vynikajca na marinovanie msa, najm hydinovho a bravovho, kde zjemnia vlkna a dodaj pokrmu avnatos
- Pouite do dresingov, vinaigriet a omok ako zdrav zklad
- Zrieden vo vode s trochou medu ako prirodzen doplnok stravy a osvieujci npoj
4
Zlozenie
Jablkov ocot (kyselina 6%), obsahujesrany
⚠️ Obsahuje:srany
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 84 kJ / 20 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasytene mastn kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,9 g |
| z toho cukry | 0,9 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| So | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)